Şirket Profili

Hakkımızda

Hakkımızda

Daima kaliteyi ve yeniliği en iyi fiyat ve hizmet ile müşterilerine sunmayı hedefleyen Khan Tekstil, tekstil sektörüne 1988 yılında hazır giyim satışı ile adım atmıştır.Firmamızın hızla yükselen pazar payı ve müşterilerine daha hızlı ve kaliteli hizmet sunma isteği Khan Tekstil’in 2004 yılında kumaş sektörüne girmesine vesile olmuştur. Kurulduğu ilk günden itibaren müşteri memnuniyeti odaklı bir strateji izleyen firmamız, sürekli büyüyerek sektördeki etkinliğini ve saygınlığını artırmaya devam etmektedir. Bu çerçevede firmamız daima paydaşlarıyla iletişimini sıcak tutarak ve kazancının büyük bir bölümünü AR-GE faaliyetlerine ayırarak moda sektörünün öncü firmalarından biri haline gelmiştir.

Vizyonumuz

Tüm paydaşları ile uyumlu bir şekilde çalışan, sürekli kendini yenileyerek paydaşlarına ve çevresine değer katan küresel bir firma olmak.

Misyonumuz

Yüksek kalite standartlarından ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden, çevreye duyarlı, teknolojik ve sektörel gelişmeleri yakından takip ederek, geniş ürün portföyümüzü sürekli yenileyip müşterilerimize en iyi fiyata zamanında sunmaktır.

Problem Çözme
Kalite
Devamlılık
Dayanıklılık
Müşteri Memnuniyeti